Pobytová dovolená vlastní dopravou 2013

lyžování na úbočí velehor - termální bazény + rodinná pohoda

ZÁPADNÍ TATRY – ROHÁČE

PENZIONY HABOVKA – zimní dovolená 2012/2013
vlastní doprava

Všeobecné
informace:
Foto termály Habovka se nachází na západním okraji Roháčů cca 9 km od Zverovky. Přímo v obcích Habovka a Zuberec (1 až 3 km od ubytování) jsou 2 lyžařské svahy délky 1200 m se 6 vleky, technickým zasněžováním, každodenní úpravou svahů a večerním lyžováním. Náročnost od cvičných svahů (modré sjezd.) po středně náročné (červené sjezd.). Ve vzdálenosti 10 km ve Spálené dolině přímo v přírodním parku se nachází 1500 m dlouhá sjezdovka s novou čtyřsedačkovou lanovkou, se 3 vleky a technickým dosněžováním. Lyžařský areál s největší jistotou sněhu na Slovensku má sjezdovky od nenáročných až po prudkou černou. V Roháčské dolině možnost běžeckých túr a vycházek. V 10 km vzdálených Oravicích se nachází moderní komplex /MEANDER PARK/ vnitřních i venkovních termálních bazénů s vodou 32-39°C. Přímo u termálů je nově zbudovaný lyžařský svah se čtyřsedačkovou lanovkou. Do vzdálenosti 35 km se nachází další termální bazény Tatralandia a Bešeňová a velká lyžařská střediska Malino Brdo a Kubínské hole.
Cena za noc:
dospělá osoba  540,- Kč – noc s polopenzí /600,-Kč – noc/
dítě 3 -7 let       480,- Kč – noc s polopenzí /520,-Kč – noc/
dospělý i dítě    290,- Kč – noc bez stravy /335,-Kč – noc/
do 3 let dohodou

Cena dle kurzu k 1.11.2012 – pokud se cena kurzu změní do doby realizace o více jak 10%, může CK cenu změnit.
Termín:
dle výběru 2 a více nocí
Doprava:
vlastní, parkování ve dvoře
Ubytování:
penziony a privátní domy v osadě Habovka. Pokoje jsou 2, 3 a 4 lůžkové dle přání zákazníka. V penzionu sociální zařízení na pokoji, priváty vždy společné pro 2-3 pokoje. V jednom domě či penzionu je možno ubytovat i vícečlenné skupiny a rodiny. Vlastní vaření pouze na privátech – mají vždy vybavenou kuchyňku s lednicí.
Strava:
polopenze - velmi dobrá a bohatá domácí strava. Na privátech možnost vlastního vaření. 100m od ubytování obchod s potravinami.

Cestovní kancelář Rapant s.r.o., Prodejní středisko ABS, Gahurova 4467, 760 01 Zlín | Nahoru | Zpět | Na úvodní stránku