Pobytová dovolená vlastní dopravou 2013

ROHÁČE – HABOVKA

TURISTIKA + TERMÁLNÍ BAZÉNY
RODINNÁ POHODA + PAMÁTKY
pobyt na horském vzduchu

Všeobecné
informace:
Foto termályHabovka se nachází na okraji Západních Tater -Roháčů cca 10 km od Zverovky. V Roháčích je možno provozovat pěší turistiku /v dolinách i s kočárkem/ ve velmi atraktivním prostředí krásných hor od nenáročných procházek v dolinách přes výstupy k horským plesům a vodopádům až po hřebenové túry zajištěné řetězy pro zdatné turisty. Nedaleko ubytování můžete navštívit Oravskou přehradu /plavba na lodi,koupání/, skanzeny Brestová 72 lidových staveb/ a Pribylina, Oravský hrad, pltě a rafty na řece Oravě a další zajímavosti.. Velmi oblíbené a často využívané je koupání v moderních vnitřních i venkovních termálních bazénech v nedalekých Oravicích (voda 32-39°C), Bešeňové (cca 30 km) a aquaparku Taralandia (cca 30 km). Mnozí z Vás jistě absolvují i celodenní výlet do polského Zakopaného, Vysokých i Nízkých Tater. Dovolená v příjemném domácím prostředí vhodná i pro seniory a rodiny s malými dětmi. Doporučované pro osoby trpící nemocemi dýchacích cest.
Týdenní pobyt:
dospělá osoba 540,- Kč – noc s polopenzí
dítě 3 -7 let     480,- Kč – noc s polopenzí
dospělý i dítě  290,- Kč – noc bez stravy
do 3 let dohodou
Cena dle kurzu Eura k 1.11.2012 – pokud se cena kurzu změní do doby realizace o více jak 10%, může CK cenu změnit.
Termín:
dle výběru 2 a více nocí
Doprava:
vlastní, parkování ve dvoře
Ubytování:
penziony a privátní domy v osadě Habovka. Pokoje jsou 2, 3 a 4 lůžkové dle přání zákazníka. V penzionech sociální zařízení na pokoji, priváty společné pro 2pokoje. Priváty mají vždy vybavenou kuchyňku s lednicí, kterou mají zákazníci k dispozici. V jednom domě či penzionu je možno ubytovat i vícečlenné skupiny a rodiny.
Strava:
polopenze - velmi dobrá a bohatá domácí strava. Na privátech možnost vlastního vaření. 100m od ubytování obchod s potravinami.

Cestovní kancelář Rapant s.r.o., Prodejní středisko ABS, Gahurova 4467, 760 01 Zlín | Nahoru | Zpět | Na úvodní stránku