TERMÁLY – VÍCEDENNÍ 2019

Kompletní seznam – termály CK Rapant Zlín – 2019

datum místo ubytování cena strava typ zájezdu
1.3.-3.3. Maďarsko - Mohács - Harkány - Pécs hotel 1/2-1/4 5.290,- 2xN,2xPP ZRUŠENO
19.4.-22.4. Velikonoce ve Slovinsku hotel 1/2-1/3 6.880,- 3xN,PP,bazény VYPRODÁNO, EVIDUJEME NÁHRADNÍKY
8.5.-11.5. Maďarsko - Hegykö hotel 1/2 5.980,- 3xN,3xPP,bazény VYPRODÁNO, EVIDUJEME NÁHRADNÍKY
8.5.-11.5. Slovinsko - Moravské Toplice hotel 1/2-1/3 6.890,- 3xN,3xPP,bazény uvolněný 1 pokoj !!!
18.5.-19.5. Polsko – Chocholów + Krakow penz. 1/2-1/3 2.560,- 1xN,1xPP moderní termály + poznání
14.8.-18.8. Maďarsko - Balaton hotel 1/2-1/4 7.070,- 4xN,4xPP  ZRUŠENO
12.9.-15.9. Slovinsko - Moravské Toplice hotel 1/2-1/3 6.890,- 3xN,3xPP,bazény VYPRODÁNO, EVIDUJEME NÁHRADNÍKY
19.9.-22.9. Maďarsko - Gyula hotel 1/2-1/3 6.380,- 3xN,3xPP luxusní termály
5.10.-6.10. Chocholów a Oravice penz. 1/2-1/3 2.380,- 1xN,1xPP moderní termály
25.-28.10. Maďarsko - Eger hotel 1/2 6.560,- 3xN,3xPP,bazény termály, poznání
25.-28.10. Maďarsko - Egerzalók hotel 1/2 7.950,- 3xN,3xPP,bazény termály–Maďarské Pamukkale
7.12.-8.12. Advent v Chocholowě a Krakowě penz. 1/2-1/3 2.580,- 1xN,1xPP moderní termály, adventní trhy
27.-30.12. Slovinsko - Moravské Toplice hotel 1/2-1/3 7.050,- 3xN,3xPP,bazény super termály+výborná strava

Strava : BS - bez stravy, SN - snídaně, VE - večeře, PP - polopenze, bazény – vstupy do bazénu v ceně

MOHÁCS – HARKÁNY - PÉCS
Karneval BUSÓJÁRÁS - UNESCO

MAĎARSKO - poznávací zájezd + termály
Slavnosti vítání jara, karneval masek, termály.

Oblíbená akce. Vhodné i pro rodiny s dětmi. Projedeme jihem Maďarska, mezi vinohrady na úpatí pohoří Villány, odkud mezi vinicemi vytékají termální prameny. Navštívíme nádherné město kostelů a mešit – Pécs, zapsané na seznamu UNESCO. Ochutnáme výborná vína ve vesnici „Tisíce sklepů“. Vykoupeme se v termálech v Harkánech s celosvětově uznávanou léčivou vodou. A hlavně se zúčastníme velkolepé veselice Busójárás („Vítání jara“- zapsané na seznamu UNESCO), ve městě Moháči, proslulém velkou osudovou bitvou. Budeme se pohybovat až na jihu Maďarska, proto zde bývá velmi mírná zima a v tomto období už tu kvetou kytičky a je zde velmi příjemně.
Busójárás – druhý nejslavnější karneval Evropy, hned po benátském, je nehmotným dědictvím UNESCO. Veselá podívaná přitahuje každoročně tisíce turistů. Rej masek – busó, muži v kožiších s pestře pomalovanými maskami a průvody krojů zahánějí zimu (původně pohanský rituál – nyní symbolizuje zahánění Turků). Je to doba, kdy si „ďáblové“ vyjdou zaskotačit.
Harkány – místo, kde se nejen léčí, ale i osvěžuje, nabíjejí nové síly a relaxuje. Celosvětově známá a uznávaná léčivá voda s obsahem síry a stopových prvků je vysoce účinná při léčbě pohybového aparátu, dermatologických onemocnění, žaludečních onemocnění a léčby neplodnosti. Velmi dobře působí i na nervový systém a uvolnění těla. Voda má podle měření nejblíže k vodě z Mrtvého moře. Komplex s celoročním provozem má bazény s teplotou vody 33-37°C. Lázně se nachází v krásném přírodním parku. Ale i okolí města Harkány s vinicemi v pohoří Villány je kouzelné.

č.zájezdu:
7201039
Termín:
1. – 3. března 2019 (pá-ne) ZRUŠENO
Cena:
5.290,-Kč/osoba
Min. počet účastníků:
17 osob.
Cena zahrnuje:
dopravu autobusem, 2 x ubytování s polopenzí, průvodce, obecní poplatky, pojištění CK proti úpadku a kompletní cestovní pojištění typ B.     
Slevy:
- včasný nákup (smlouva a záloha 1.000,-Kč/os.) do 31.12.2018 - 200,-Kč
- včasný nákup (smlouva a záloha 1.000,-Kč/os.) do 31.12.2019 - 50,-Kč
- děti do 15 let a účastníci ve zralém věku nad 50 let - 50,-Kč
- příplatek za jednolůžkový pokoj +900,-Kč
 
Ubytování:
hotel nedaleko od termálů. Pokoje jsou dvoulůžkové, na přání tří nebo čtyřlůžkové. Každý pokoj má vlastní TV, WC a sprchu. Jednolůžkový pokoj za příplatek.
Stravování:
polopenze (večeře a snídaně) v restauraci hotelu. Začíná se večeří a končí snídaní.
Program:
podrobné informace obdrží účastníci před odjezdem
1.den: odjezd kolem půlnoci ze Zlína. Noční přejezd přes Komárno a Budapešť do Harkán. Cestou krátká zastávka na víno ve Villány. Ubytování a celodenní koupání v termálech. Večeře, nocleh.
2.den: po snídani přejezd autobusem do města Pécs. Prohlídka krásného centra, místního hradu, katedrály, která je památkou UNESCO. Osobní volno ve městě. Odpoledne přejezd do vesnice Villány – „Vesnice tisíce sklepů“. Návštěva krásných vinných sklípků, ochutnávka, možnost nákupu vína (oblast patří mezi nejvyhlášenější v Maďarsku na červená vína). Návrat zpět na hotel, večeře. Po večeři zájemci odjezd na koupání do vedlejší vesnice Siklos s krásným hradem, do nádherných nových a moderních termálů, na noční koupání. Kolem půlnoci návrat zpět na ubytování. Zájemci možnost celodenního koupání v Harkánech.
3.den: po snídani autobusem do Moháče, kolem památníku bitvy u Moháče. Celodenní návštěva města. Na náměstí je od rána program (vystoupení lidových souborů). Odpoledne průvod masek a alegorických vozů, navečer zapálení ohně. Nevídaná podívaná, která je právem zapsána do seznamu dědictví UNESCO. Po celý den v centru města a přilehlých ulicích spousta stánků s jídlem, pitím, různé speciality, dárky a spousta věcí, které si můžete koupit. Zájemci mohou využít místní termály ke krátkému nebo celodennímu koupání. Navečer odjezd zpět do ČR. Návrat v brzkých ranních hodinách.
Doprava:
zájezdovým autobusem s klimatizací. Na zastávkách možnost základního občerstvení.
Nástupní místa:
Vizovice, Zlín, Malenovice, Kvítkovice, Uh.Hradiště, Hodonín, Břeclav.
Vizovice,Slušovice,Zlín,Malenovice,Kvítkovice,Uh.Hradiště, Hodonín, Břeclav.
Další místa na autobusových zastávkách po trase po dohodě.

VELIKONOCE VE SLOVINSKU
RADENCI + MARIBOR
další z oblíbených slovinských termálů

pobytově-poznávací zájezd + luxusní termály
LETOŠNÍ NOVINKA !!!

Letošní novinka v naší nabídce, navazuje na velikonoční zájezdy z minulých let. Navštívíte opět zajímavá místa a druhé největší město Slovinska – Maribor. Je taky určena především těm zájemcům o koupání, kteří hledají něco nového. Moderní termály a lázně, které leží nedaleko rakouské hranice, mezi vinicemi, jsou velmi vyhledávané a navštěvované. V rámci pobytu klienti mají možnost popíjení místní minerální vody, která je nejlepší minerální vodou ve Slovinsku. Bazény jsou otevřené do večerních hodin a uspokojí i náročné klienty. Pobyt vhodný pro všechny věkové kategorie od 5 do 99 let – neomezený vstup do hotelových bazénů.

č.zájezdu:
7219049
Termín:
19. – 22. dubna 2019 (pá-po) VYPRODÁNO, EVIDUJEME NÁHRADNÍKY
Cena:
6.880,- Kč/osobu  (vše v ceně !!!)
Min. počet účastníků:
37 osob.
Cena zahrnuje:
dopravu autobusem, 3x ubytování s polopenzí, průvodce, neomezené koupání v hotelových termálních bazénech, 1 x denně vstup do světa saun (do 15.30 hod.) na hotelu, neomezené pití místní zdravé minerální vody (dle otevírací doby pramene), obecní poplatky, pojištění CK proti úpadku a kompletní cestovní pojištění typ B. 
Slevy:
- včasný nákup (smlouva a záloha 2.000,-Kč) do 31.1.2019 - 200,-Kč
- včasný nákup (smlouva a záloha 2.000,-Kč) do 28.2.2019 - 50,-Kč
*děti do 11 let (včetně) - (při obsazení pokoje dvěma dospělými) - 2.990,-Kč
  (*tato sleva je platná pouze do vyprodání a nelze sčítat s ostatními slevami –poté platí sleva níže)
- děti do 15 let a účastníci ve zralém věku nad 50 let - 50,-Kč
- každý další vícedenní zájezd CK Rapant Zlín v roce 2019 - 50,-Kč
Za příplatek ( á 2.100,- Kč / osobu/ pobyt ) je možné objednat 1-lůžkový pokoj.
Ubytování:
hotel RADIN ****, dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky se sociálním zařízením, župan, fén, TV, klima.
Stravování:
polopenze v restauraci hotelu. Snídaně i večeře jsou bohaté formou bufetových stolů s velkým výběrem. Na další stravování je možné využít místní restauraci nebo obchod.
Program:
podrobné informace obdrží účastníci před odjezdem.
1.den: odjezd ze Zlína brzy ráno, průjezd přes Slovensko a Maďarsko do Slovinska. Cestou zastávka v Maďarsku u Benediktínského opatského kostela v Jáku (je největší a nejpůsobivější ukázkou románské architektury v Maďarsku). Další zastávkou je krásný vesnický skanzen v Geresdorfu. A pak už jen přejezd na ubytování do Radenci na hotel. Ubytování, odpolední koupání, večeře, nocleh.
2.den:  po snídani dopolední koupání a odpoledne zájemci autobusem do městečka Gornja Radgona na exkurzi do výroby vyhlášeného slovinského šumivého vína „Penina“ a krátká zastávka na prohlídku pěkného městečka Bad Radkersburg. Individuálně během dne procházka po lázeňském městečku nebo mezi vinicemi až na vrch Kapela (vinné sklípky). Večeře, nocleh.
3.den: po snídani odjezd autobusem do druhého nějvětšího města Slovinska – Mariboru. Prohlídka města – historické centrum, katedrála z 12. Století, radnice, hrad a muzeum vína, u něhož roste nejstarší vinná réva na světě. Odpoledne návrat na ubytování. Koupání, večeře, nocleh. Zájemci o koupání mohou zůstat celý den v termálech.
4. den: dopoledne koupání v termálech. Odpoledne odjezd do ČR. Příjezd kolem 22. hodiny večer.
Doprava:
zájezdovým autobusem s klimatizací. Na zastávkách možnost základního občerstvení.
Nástupní místa:
Slušovice, Lípa, Želechovice, Zlín, Malenovice, Kvítkovice, Napajedla, Uh.Hradiště, Hodonín, Břeclav. Po předchozí dohodě možnost nasedání také na autobusových zastávkách po trase.

MAĎARSKO – Hegykö
termály u Neusiedlerského jezera

termály

Termální lázně leží nedaleko města Soproň u Neusiedlerského jezera, asi hodinu cesty z Bratislavy.
Nově zrekonstruovaný areál menších termálních lázní nabízí 3 venkovní bazény s léčivou vodou, jeden venkovní plavecký a dva vnitřní bazény s léčivou vodou a saunu. Termální voda má mimořádně vysoký obsah jodidu a minerálních látek a čerpá se z více než kilometrové hloubky o teplotě 55 stupňů C. Léčí se zde pohybové a dýchací ústrojí. Voda zmírňuje záněty pohybového ústrojí, kožní onemocnění, zmírňuje záněty gynekologické a urologické. Posiluje odolnost imunitního systému. Termály viz. www.saratermal.hu

č.zájezdu:
72080591
Termín:
8. – 11. května 2019 (st-so) VYPRODÁNO, EVIDUJEME NÁHRADNÍKY
Cena:
5.980,-Kč/osoba
Min.počet účastníků:
37 účastníků.
Cena zahrnuje:
dopravu autobusem, 3x ubytování s polopenzí, vstup do hotelového wellness centra, tech. doprovod, obecní poplatky, pojištění CK proti úpadku a kompletní cestovní pojištění typ B.
Cena nezahrnuje:
vstupy do termálních lázní. Celodenní vstup je 1800 FT (cca 160,- Kč). 
Slevy:
- včasný nákup (smlouva a záloha 1.000,-Kč/osoba) do 31.1.2019 - 200,-Kč
- včasný nákup (smlouva a záloha 1.000,-Kč/osoba) do 28.2.2019 - 50,-Kč
- účastníci ve zralém věku nad 50 let - 50,-Kč
- každý další vícedenní zájezd pořádaný CK Rapant Zlín v roce 2019 - 50,-Kč
 
Ubytování:
hotel TORNÁCOS***, dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky se sociálním zařízením, lednice, fén, TV, klima. Hotel má vlastní wellness s zážitkovým bazénem s teplotou vody 31 stupňů C. Hotel má rovněž svou cukrářskou dílnu – výborné zákusky.
Stravování:
polopenze v restauraci hotelu. Snídaně i večeře jsou bohaté formou bufetových stolů s velkým výběrem. Na další stravování je možné využít místní restaurace přímo v termálech, nebo místní obchod.
Program:
podrobné informace obdrží účastníci před odjezdem.
1.den: Odjezd brzy ráno ze Zlína, přes Bratislavu do Maďarska. Dopoledne příjezd do Hegykö a celodenní koupání v termálech. Ubytování, možnost využití hotelového wellness, večeře, nocleh.
2.den: Po snídani celodenní koupání v termálních bazénech nebo využití hotelového wellness centra, možnost návštěvy sauny. Večeře, nocleh.
3.den: Po snídani celodenní koupání v termálních bazénech nebo využití hotelového wellness centra, možnost návštěvy sauny. Večeře, nocleh.
4.den: Po snídani přejezd autobusem do rakouských termálů v St. Martinu – koupání v krásných, moderních termálech (vstup není v ceně zájezdu). Odpoledne odjezd zpět do ČR. Návrat do 22.00 hod.
Doprava:
zájezdovým autobusem s klimatizací. Na zastávkách možnost základního občerstvení.
Nástupní místa:
Vizovice, Zádveřice, Lípa, Želechovice, Zlín, Malenovice, Kvítkovice, Uherské Hradiště, Kunovice, Hodonín, Břeclav, Bratislava.
Po předchozí dohodě nasedání také na autobusových zastávkách v dalších obcích po trase.

SLOVINSKO – Moravské Toplice
Terme 3000 – jedny z nejmodernějších termálů v Evropě

termály

Velmi oblíbený pobyt v termálních lázních je určen pro skutečné pohodáře, kteří chtějí relaxovat 4 dny v moderních termálech, mít slušné ubytování a ráno i večer se odměňovat bohatou nadílkou chutného jídla. Odjezdy jsou plánovány v nočních hodinách, abychom prodloužili dobu pobytu v termálních lázních. Termální komplex leží ve východní mírně zvlněné oblasti Slovinska, kde léto přichází mnohem dřív a končí mnohem později, jak u nás. Bazény jsou otevřené do večerních hodin a uspokojí i náročné klienty. Moravské Toplice dokonce patří k nejmodernějším v Evropě. Pobyt vhodný pro všechny věkové kategorie od 5 do 99 let – velké množství termálních vnitřních i venkovních bazénů s teplotou 27 až 39°C, masážní bazény s tryskami, zážitkové části s tobogány a dalšími atrakcemi a neomezený vstup do hotelových bazénů. Termály viz. www.terme3000.si
NOVINKA: Nově vybudovaná krytá spojovací chodba do bazénů Terme 3000.

č.zájezdu:
7208059
Termín:
8.–11. května 2019 (st-so) VYPRODÁNO, EVIDUJEME NÁHRADNÍKY
Cena:
6.890,-Kč/osoba (vše v ceně !!!) 
Min.počet účastníků:
37 osob
Cena zahrnuje:
dopravu autobusem, 3x ubytování s polopenzí, průvodce, neomezené koupání v hotel.termálních bazénech i v termálním komplexu Terme 3000, neomezený vstup do sauny hotelu, obecní poplatky, pojištění CK proti úpadku a kompletní cestovní pojištění typ B. 
Slevy:
- včasný nákup (smlouva a záloha 2.000,-Kč/osoba) do 31.1.2019 - 200,-Kč
- včasný nákup (smlouva a záloha 2.000,-Kč/osoba) do 28.2.2019 - 50,-Kč
- *děti do 11 let (včetně) - (při obsazení pokoje dvěma dospělými) - 3.990,-Kč
  (*tato sleva je platná pouze do vyprodání a nelze sčítat s ostatními slevami –poté platí sleva níže)
- děti do 11 let (včetně) - (při obsazení pokoje dvěma dospělými) - 2.000,-Kč (nelze sčítat)
- děti 12 – 14 let (včetně) - (při obsazení pokoje dvěma dospělými) - 1.200,-Kč (nelze sčítat)
- účastníci ve zralém věku nad 50 let - 50,-Kč
- každý další vícedenní zájezd pořádaný CK Rapant Zlín v roce 2019 - 50,-Kč
 
Ubytování:
hotel TERMAL***, dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky se sociálním zařízením, župan, fén, TV, klima. Za příplatek lze doobjednat 1-lůžkový pokoj (á 1.450,-Kč).
Stravování:
polopenze v restauraci hotelu. Snídaně i večeře jsou bohaté formou bufetových stolů s velkým výběrem. Na další stravování je možné využít místní restaurace a nebo místní obchod.
Program:
podrobné informace obdrží účastníci před odjezdem.
1.den: kolem půlnoci odjezd ze Zlínska a noční průjezd Slovenskem a Maďarskem do Slovinska. Ráno příjezd do Slovinska do Moravských Toplic. Celodenní koupání v TERME 3000 a v hotelových bazénech. Ubytování, večeře, nocleh.
2.den: Po snídani celodenní koupání v hotelových bazénech a v komplexu TERME 3000, možnost návštěvy sauny. Večeře, nocleh.
3.den: Po snídani celodenní koupání v hotelových bazénech a v komplexu TERME 3000, možnost návštěvy sauny. Večeře, nocleh.
4.den: Po snídani koupání v hotelových bazénech a TERME 3000. Odpoledne odjezd do ČR a návrat v pozdních nočních hodinách.
Doprava:
zájezdovým autobusem s klimatizací. Na zastávkách možnost základního občerstvení.
Nástupní místa:
Uherské Hradiště, Zlín, Kvítkovice, Hulín, Kroměříž, Vyškov, Brno, Břeclav.
září: Vizovice, Slušovice, Zlín, Kvítkovice, Kunovice, Hodonín, Břeclav.
Po předchozí dohodě nasedání také na autobusových zastávkách v dalších obcích po trase.

Chocholów + Krakow
termály pod štíty velehor a pobyt v královském městě

poznávací zájezd + koupání v termálech

č.zájezdu:
7218059
Termín:
18. - 19. května 2019 (so-ne)
Cena:
2.560,-Kč/osoba (vše v ceně !!!)
Min.počet účastníků:
37 osob
Cena zahrnuje:
dopravu autobusem, 1x ubytování se snídaní + večeří, průvodce, obecní poplatky, zákonné pojištění CK proti úpadku a kompletní cestovní pojištění typ B.
Slevy:
- včasný nákup (smlouva a záloha 1.000,-Kč/osoba) do 31.1.2019 - 200,-Kč
- včasný nákup (smlouva a záloha 1.000,-Kč/osoba) do 28.2.2019 - 50,-Kč
- děti do 15 let a účastníci ve zralém věku nad 50 let - 50,-Kč
- každý další vícedenní zájezd pořádaný CK Rapant Zlín v roce 2019 - 50,-Kč
 
Ubytování:
privátní domy, 2 lůžkové pokoje se sociálním zařízením, na vyžádání 3 lůžkové.
Stravování:
snídaně i večeře přímo na ubytování. V termálech několik restaurací, cukráren a barů. V Krakowě velké množství hospůdek a restaurací.
Program:
1.den: odjezd v ranních hodinách. Přejezd přes Slovensko do Chocholówa (Polsko) nedaleko Zakopaného. Celodenní koupání v moderním komplexu termálů, který uspokojí i náročnou klientelu. Vnitřní i venkovní bazény s výhledy na Tatry, klidové bazény, velká spousta vířivek, dětský ráj se skluzavkami a hrady, vodní bar i restaurační zařízení. Relaxace v křišťálově čisté termální vodě o teplotě až 38°C, která příznivě působí na pohybové ústrojí a krevní oběh. Rozsáhlý saunový a odpočinkový svět s výhledy na Tatry. Info: www.chocholowskietermy.pl Večer přejezd na ubytování, večeře.
2.den: po snídani přejezd do Krakowa. Zájemci s průvodcem okruh historickým centem Krakowa – hrad Wawel, Jagellonská univerzita, Barbakán, Mariánský kostel a další. Možnosti prohlídky památek dle individuálního přání. Osobní volno na Rynku na občerstvení a drobné nákupy. Později odpoledne odjezd domů, příjezd do 22.00 hod. do Zlína.
 
Doprava:
zájezdovým autobusem s klimatizací. Na zastávkách možnost základního občerstvení.
Nástupní místa:
Bílovice, Uherské Hradiště, Napajedla, Kvítkovice, Zlín, Vizovice, Horní Lideč.
Po předchozí dohodě nasedání také na autobusových zastávkách v dalších obcích po trase.

MAĎARSKO - Balaton
poznávání + víno + termály + koupání ve „středoevropském moři“

poznávání + víno + termály + koupání ve „středoevropském moři“

Úspěšná loňská novinka. Balaton je v posledních letech opět velmi vyhledávaným místem pro trávení aktivní dovolené. V letošním roce zařazujeme tuto akci v letním období, kdy se mohou účastníci koupat přímo v Balatonu. Vhodné i pro rodiny s dětmi. Zájemci mohou navštívit zajímavá místa na břehu největšího jezera v Evropě – Tihany, Hévíz, Badacsony, Keszthély, Zalakaros nebo se jen koupat. Hotel se zahradou stojí cca 300 metrů od břehu jezera.

č.zájezdu:
7214089
Termín:
14. – 18. srpna 2019 (st-ne)
Cena:
7.070,- Kč/osobu
Příplatek:
Transfer Zlín – letiště Katowice a zpět za cenu 1.600,- Kč/osobu (nutno objednat předem).
Min. počet účastníků:
37 osob.
Cena zahrnuje:
dopravu autobusem, 4 x ubytování s polopenzí, průvodce, obecní poplatky, pojištění CK proti úpadku a kompletní cestovní pojištění v zahraničí - typ B.
Slevy:
- včasný nákup (smlouva a záloha 2.000,-Kč) do 31.1. 2019 - 250,-Kč
- včasný nákup (smlouva a záloha 2.000,-Kč) do 28.2. 2019 - 50,-Kč
- děti do 15 let a účastníci ve zralém věku nad 50 let - 50,-Kč
- každý další vícedenní zájezd pořádaný CK Rapant Zlín v roce 2019 - 50,-Kč
Ubytování:
hotel cca 300 metrů od jezera Balaton. Pokoje jsou dvoulůžkové, na přání tří nebo čtyřlůžkové. Každý pokoj má vlastní TV, WC a sprchu. Hotel je umístěn v oplocené zahradě.
Stravování:
polopenze (večeře a snídaně) v restauraci hotelu. Začíná se večeří a končí snídaní.
Program:
podrobné informace obdrží účastníci před odjezdem.
1.den: odjezd brzy ráno ze Zlína. Přejezd do Balatonfüred. Prohlídka lázeňského města a přejezd do Tihani – poloostrov bývalých sopek s katedrálou a hrobem sv.Ondřeje. Přejezd na ubytování v Balatonszepezd. Ubytování, odpoledne koupání v Balatonu, večeře, nocleh.
2.den: po snídani celodenní koupání v Balatonu. Zájemci autobusem přejezd do Keszthely. Krátká procházka po dřevěném molu u jezera. Přejezd do Zalakarose a koupaní v termálech. Navečer autobusem návrat na hotel se zastávkou na prohlídku starého kostela z doby Velkomoravské říše u Malého Balatonu. Večeře, možnost společného posezení, nocleh. Zájemci se mohou celý den koupat v Balatonu.
3.den: po snídani celodenní koupání v Balatonu. Zájemci mohou odpoledne přejet autobusem do vinného sklípku s ochutnávkou vín. Návrat na hotel autobusem, večeře, nocleh.
4.den: po snídani celodenní koupání v Balatonu. Zájemci autobusem přejezd k hradu Szigliget a prohlídka hradní zříceniny. Dále autobusem do Hevízu a koupání v jezeře mezi lekníny a lotosy, které patří k největším atrakcím Maďarska nebo prohlídka města. Autobusem na ubytování, večeře, nocleh.
5. den: po snídani vyklizení pokojů a autobusem přejezd do Tapolce. Prohlídka městečka a zájemci plavba na lodičkách v jeskyni – super atrakce. Odpoledne odjezd. Příjezd do Zlína večer.
Doprava:
zájezdovým autobusem s klimatizací. Na zastávkách možnost základního občerstvení.
Nástupní místa:
Vsetín (minimálně 8 osob), Vizovice, Zlín, Kvítkovice, Kunovice.
Po předchozí dohodě nasedání také na autobusových zastávkách v dalších obcích po trase.

SLOVINSKO – Moravské Toplice
Terme 3000 – jedny z nejmodernějších termálů v Evropě

termály

Velmi oblíbený pobyt v termálních lázních je určen pro skutečné pohodáře, kteří chtějí relaxovat 4 dny v moderních termálech, mít slušné ubytování a ráno i večer se odměňovat bohatou nadílkou chutného jídla. Odjezdy jsou plánovány v nočních hodinách, abychom prodloužili dobu pobytu v termálních lázních. Termální komplex leží ve východní mírně zvlněné oblasti Slovinska, kde léto přichází mnohem dřív a končí mnohem později, jak u nás. Bazény jsou otevřené do večerních hodin a uspokojí i náročné klienty. Moravské Toplice dokonce patří k nejmodernějším v Evropě. Pobyt vhodný pro všechny věkové kategorie od 5 do 99 let – velké množství termálních vnitřních i venkovních bazénů s teplotou 27 až 39°C, masážní bazény s tryskami, zážitkové části s tobogány a dalšími atrakcemi a neomezený vstup do hotelových bazénů.  Termály viz. www.terme3000.si
NOVINKA: Nově vybudovaná krytá spojovací chodba do bazénů Terme 3000.

č.zájezdu:
7212099
Termín:
12.–15. září 2019 (čt-ne) VYPRODÁNO, EVIDUJEME NÁHRADNÍKY
Cena:
6.890,-Kč/osoba ( vše v ceně !!! )
Min. počet účastníků:
37 osob.
Cena zahrnuje:
dopravu autobusem, 3x ubytování s polopenzí, průvodce, neomezené koupání v hotel.termálních bazénech i v termálním komplexu Terme 3000, neomezený vstup do sauny hotelu, obecní poplatky, pojištění CK proti úpadku a kompletní cestovní pojištění typ B.
Slevy:
- včasný nákup (smlouva a záloha 2.000,-Kč/osoba) do 31.1.2019 - 200,-Kč
- včasný nákup (smlouva a záloha 2.000,-Kč/osoba) do 28.2.2019 - 50,-Kč
- *děti do 11 let (včetně) - (při obsazení pokoje dvěma dospělými) - 3.990,-Kč
  (*tato sleva je platná pouze do vyprodání a nelze sčítat s ostatními slevami –poté platí sleva níže)
- děti do 11 let (včetně) - (při obsazení pokoje dvěma dospělými) - 2.000,-Kč (nelze sčítat)
- děti 12 – 14 let (včetně) - (při obsazení pokoje dvěma dospělými) - 1.200,-Kč (nelze sčítat)
- účastníci ve zralém věku nad 50 let - 50,-Kč
- každý další vícedenní zájezd pořádaný CK Rapant Zlín v roce 2019 - 50,-Kč
Ubytování:
hotel TERMAL***, dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky se sociálním zařízením, župan, fén, TV, klima. Za příplatek lze doobjednat 1-lůžkový pokoj (á 1.450,-Kč).
Stravování:
polopenze v restauraci hotelu. Snídaně i večeře jsou bohaté formou bufetových stolů s velkým výběrem. Na další stravování je možné využít místní restaurace a nebo místní obchod.
Program:
podrobné informace obdrží účastníci týden před odjezdem
1.den: kolem půlnoci odjezd ze Zlínska a noční průjezd Slovenskem a Maďarskem do Slovinska. Ráno příjezd do Slovinska do Moravských Toplic. Celodenní koupání v TERME 3000 a v hotelových bazénech. Ubytování, večeře, nocleh.
2.den: Po snídani celodenní koupání v hotelových bazénech a v komplexu TERME 3000, možnost návštěvy sauny. Večeře, nocleh.
3.den: Po snídani celodenní koupání v hotelových bazénech a v komplexu TERME 3000, možnost návštěvy sauny. Večeře, nocleh.
4.den: Po snídani koupání v hotelových bazénech a TERME 3000. Odpoledne odjezd do ČR a návrat v pozdních nočních hodinách.
Doprava:
zájezdovým autobusem s klimatizací. Na zastávkách možnost základního občerstvení.
Nástupní místa:
květen : Uherské Hradiště, Zlín, Kvítkovice, Hulín, Kroměříž, Vyškov, Brno, Břeclav.
září: Vizovice, Slušovice, Zlín, Kvítkovice, Kunovice, Hodonín, Břeclav.
Po předchozí dohodě nasedání také na autobusových zastávkách v dalších obcích po trase.

MAĎARSKO – GYULA

Termály, které patří k nejlepším v Maďarsku

Oblíbený zájezd. Koupání v krásných moderních termálech. Během zájezdu můžete vyzkoušet až troje termály na východě Maďarska. Gyula je krásné lázeňské městečko se spoustou památek, vyhlášené svými cukrárnami. Lázně se rozkládají přímo pod hradem v krásném  parku. Termální areál nabízí 9 venkovních a 11 krytých bazénů. Všechny bazény jsou s černou vodou, mimo dětských. Voda se dostává na povrch z dvoukilometrové hloubky o teplotě 70 stupňů. Léčí se zde poruchy pohybového ústrojí, gynekologické potíže a poruchy zažívacího ústrojí. Termály viz. www.varfurdo.hu

č.zájezdu:
7219099
Termín:
19. – 22. září 2019 (čt-ne)
Cena:
6.380,-Kč/osoba ( vstupy nejsou v ceně !!!)
Zájezd se koná při min.počtu:
37 účastníků.
Cena zahrnuje:
dopravu autobusem, 3x ubytování s polopenzí, průvodce, obecní poplatky, pojištění CK proti úpadku a kompletní cestovní pojištění typu B.
Cena nezahrnuje:
vstupy do termálů.
Slevy:
- včasný nákup (smlouva a záloha 2.000,-Kč/osoba) do 31.1.2019 - 200,-Kč
- včasný nákup (smlouva a záloha 2.000,-Kč/osoba) do 28.2.2019 - 50,-Kč
- účastníci ve zralém věku nad 50 let - 50,-Kč
- každý další vícedenní zájezd pořádaný CK Rapant Zlín v roce 2019 - 50,-Kč
 
Ubytování:
hotel na okraji parku cca 300 m od termálů. Pokoje jsou dvoulůžkové, na přání třílůžkové.
Stravování:
snídaně přímo na ubytování, večeře v restauraci cca 300 m od hotelu. Na další stravování je možné využít místní restaurace, nebo místní obchod.
Program:
podrobné informace obdrží účastníci před odjezdem.
1.den: Odjezd ze Zlína kolem půlnoci a noční průjezd do Maďarska. Ráno příjezd do Maďarska do Gyuly. Celodenní koupání v termálech. Ubytování, večeře, nocleh.
2.den:  Po snídani celodenní koupání v termálních bazénech. Zájemci odpoledne možnost přejet autobusem na koupání v menších termálech v Gyoma. Večeře, nocleh.
3.den: Po snídani celodenní koupání v termálních bazénech. Večeře, nocleh.
4.den: Po snídani naložení zavazadel a přejezd autobusem do města Orosháza. Koupání v  moderních termálech. U termálů je přírodní jezero s lodičkami. Navečer odjezd do ČR.
5. den: Návrat do Zlína v brzkých ranních hodinách.
Doprava:
zájezdovým autobusem s klimatizací. Na zastávkách možnost základního občerstvení.
Nástupní místa:
Vizovice, Zádveřice, Lípa, Želechovice, Zlín, Malenovice, Kvítkovice, Napajedla, Kunovice, Hodonín, Břeclav.
Po předchozí dohodě nasedání také na autobusových zastávkách v dalších obcích po trase.
 

Oravice + Chocholów
moderní termální komplexy pod štíty velehor

zájezd do termálů 

č.zájezdu:
7205109
Termín:
5. - 6. října 2019 (so-ne)
Cena:
2.380,-Kč/osoba
Zájezd se koná při min.počtu:
37 účastníků.
Cena zahrnuje:
dopravu autobusem, 1x ubytování se snídaní + večeří, průvodce, obecní poplatky, zákonné pojištění CK proti úpadku a kompletní cestovní pojištění typ B.
Slevy:
- včasný nákup (smlouva a záloha 1.000,-Kč) do 31.1.2019 - 100,-Kč
- včasný nákup (smlouva a záloha 1.000,-Kč) do 28.2.2019 - 50,-Kč
- děti do 15 let a účastníci ve zralém věku nad 50 let - 50,-Kč
- každý další vícedenní zájezd pořádaný CK Rapant Zlín v roce 2019 - 50,-Kč
 
Ubytování:
privátní domy, 2 lůžkové pokoje se sociálním zařízením, na vyžádání 3 lůžkové.
Stravování:
snídaně i večeře přímo na ubytování. V termálech několik restaurací, cukráren a barů.
Program:
podrobné informace obdrží účastníci před odjezdem.
1.den: odjezd v ranních hodinách. Přejezd přes Žilinu a Dolný Kubín pod štíty Západních Tater – Roháčů. Celodenní koupání v rozsáhlém moderním komplexu termálů Aquapark Meander v horské vesničce Oravice. Vnitřní i venkovní bazény s výhledy na Roháče, klidové bazény s teplotou vody 38°C, umělé vlny, zážitkové i relaxační bazény, vířivky, restaurace a spousta lehátek k odpočinku – to vše uspokojí i náročnou klientelu. Info: www.meanderoravice.sk
Přejezd na ubytování, večeře, nocleh.
2.den: po snídani přejezd do Chocholówa (Polsko) nedaleko Zakopaného. Celodenní koupání v moderním komplexu termálů, který uspokojí i velmi náročnou klientelu. Vnitřní i venkovní bazény s výhledy na Tatry, klidové bazény, velká spousta vířivek, dětský ráj se skluzavkami a hrady, vodní bar i restaurační zařízení. Relaxace v křišťálově čisté termální vodě o teplotě až 38°C, která příznivě působí na pohybové ústrojí a krevní oběh. Rozsáhlý saunový a odpočinkový svět s výhledy na Tatry.
Info: www.chocholowskietermy.pl 
Navečer odjezd domů. Návrat do 21.30 hod.
Doprava:
zájezdovým autobusem s klimatizací. Na zastávkách možnost základního občerstvení.
Nástupní místa:
Bílovice, Uherské Hradiště, Napajedla, Kvítkovice, Zlín, Vizovice, Horní Lideč.
Po předchozí dohodě nasedání také na autobusových zastávkách v dalších obcích po trase.

Eger – hotel FLORA ***
koupání v hotelovém termálním komplexu v centru Egeru

maďarské termály - východní MAĎARSKO

Termály se nacházejí téměř v centru města Egeru, které patří mezi nejhezčí města Maďarska, v oblasti proslulé vínem. Termální lázně se využívaly už za období turecké nadvlády a bazény jsou napájeny ze dvou termálních pramenů. Jeden obsahuje radon a druhý hydrogen-karbonát a vápník. Komplex nabízí 9 bazénů (v zimním období) a Turecké lázně. Léčí se zde pohybové ústrojí, klouby, páteř, gynekologické poruchy, kožní onemocnění a zažívací problémy (pitné kůry). www.egertermal.hu 

č.zájezdu:
7225109
Termín:
25. – 28. října 2019 (pá-po)
Cena:
6.560,-Kč/osoba (vše v ceně !!!)
Zájezd se koná při min.počtu:
37 účastníků.
Cena zahrnuje:
dopravu autobusem, 3x ubytování s polopenzí, neomezené využívaní termálního komplexu, technický doprovod, obecní poplatky, zákonné pojištění CK proti úpadku a kompletní cestovní pojištění typ B.
Slevy:
- včasný nákup (smlouva a záloha 2.000,-Kč/osoba) do 31.1.2019 - 200,-Kč
- včasný nákup (smlouva a záloha 2.000,-Kč/osoba) do 28.2.2019 - 50,-Kč
- děti do 12 let (včetně) na přistýlce - (při obsazení pokoje dvěma dospělými) - 2.000,-Kč
- účastníci ve zralém věku nad 50 let - 50,-Kč
- každý další vícedenní zájezd pořádaný CK Rapant Zlín v roce 2019 - 50,-Kč
 
Ubytování:
hotel Flora Resort*** v centru Egeru. Pokoje jsou dvoulůžkové s možností přistýlky.
Stravování:
polopenze v restauraci hotelu.
Program:
podrobné informace obdrží účastníci před odjezdem.
1.den: odjezd v ranních hodinách. Přejezd do Egeru, ubytování. Odpoledne koupání v místním hotelovém komplexu termálních bazénů nedaleko centra města. Večeře, nocleh.
2.den + 3.den: Po snídani celodenní koupání v termálním komplexu v místě ubytování. Možnost pěší návštěvy centra města, hradu, případně sklepů na víno na okraji města. Večeře, nocleh.
4.den: Po snídani vyklizení pokojů a koupání v termálním komplexu. Odpoledne odjezd. Návrat do 22.00 večer.
Doprava:
zájezdovým autobusem s klimatizací. Na zastávkách možnost základního občerstvení.
Nástupní místa:
Slušovice, Zlín, Kvítkovice, Napajedla, Babice, Uh.Hradiště, Uh.Brod.
Po předchozí dohodě nasedání také na autobusových zastávkách v dalších obcích po trase.

Egerszalók – hotel SALIRIS RESORT****
koupání v luxusním hotelovém termálním komplexu

maďarské termály

Velmi oblíbený termální komplex – vhodné i pro rodiny s dětmi (bazény pro děti). Zájezd do krásné oblasti Maďarska. Tento zájezd je určen pro klienty - pohodáře, kteří chtějí strávit 4 dny koupáním ve velkém termálním komplexu. Hotel je propojen s termálním areálem, který leží v nádherném přírodním prostředí obklopený borovicovými lesy. Termální voda vyvěrá z hloubky 426 m a vytvořila zde ojedinělé vápencové usazeniny (na styl „Pamukkale“) – solný kopec. Léčí se zde vápenatění kostí, artróza, záněty kloubů, poúrazová rehabilitace. Termální lázně nabízí celkem 17 venkovních a vnitřních bazénů o vodní ploše 1900m2 – zážitkové, léčebné, jacuzzi, skluzavky, dětské bazény. www.egerszalokfurdo.hu 
Saunový svět je další možností k relaxaci, stejně jako jiné léčebné procedury nabízené na hotelu (za příplatek).

č.zájezdu:
7225109
Termín:
25. – 28. října 2019 (pá-po)
Cena:
7.950,-Kč/osoba (vše v ceně !!!)
Zájezd se koná při min.počtu:
37 účastníků.
Cena zahrnuje:
dopravu autobusem, 3x ubytování s polopenzí, neomezené využívaní termálního komplexu, technický doprovod, obecní poplatky, zákonné pojištění CK proti úpadku a kompletní cestovní pojištění typ B.
Cena nezahrnuje:
vstupné do saunového světa.
 
Slevy:
- včasný nákup (smlouva a záloha 2.000,-Kč/osoba) do 31.1.2019 - 200,-Kč
- včasný nákup (smlouva a záloha 2.000,-Kč/osoba) do 28.2.2019 - 50,-Kč
- děti do 12 let (včetně) na přistýlce - (při obsazení pokoje dvěma dospělými) - 2.000,-Kč
- účastníci ve zralém věku nad 50 let - 50,-Kč
- každý další vícedenní zájezd pořádaný CK Rapant Zlín v roce 2019 - 50,-Kč
 
Ubytování:
hotel Saliris Resort**** v Egerszalóku. Pokoje jsou dvoulůžkové s možností přistýlky.
Popřípadě na vyžádání 1-lůžkový pokoj za příplatek (2.100,-Kč/osoba/pobyt).
Stravování:
polopenze. Snídaně formou bufetových stolů, večeře dle obsazenosti hotelu buď formou bufetových stolů, nebo výběr ze tří menu.
Program:
podrobné informace obdrží účastníci před odjezdem.
1.den: odjezd v ranních hodinách. Přejezd do Egerszalóku, ubytování. Odpoledne koupání v místním hotelovém komplexu termálních bazénů přímo pod travertinovou kopou. Večeře, nocleh.
2.den + 3.den: Po snídani celodenní koupání v termálním komplexu Egerszalók v místě ubytování, které nazývají „Maďarské Pamukkale.“ Možnost pěší návštěvy místního skanzenu - skalní obydlí (cca 1500m), nebo jednoho z mnoha vinných sklípků ve vesnici. Večeře, nocleh.
4.den: Po snídani vyklizení pokojů a tříhodinové koupání v termálech. Odpoledne odjezd. Návrat do 22.00 hod. večer.
Doprava:
zájezdovým autobusem s klimatizací. Na zastávkách možnost základního občerstvení.
Nástupní místa:
Slušovice, Zlín, Kvítkovice, Napajedla, Babice, Uh.Hradiště, Uh.Brod.
Po předchozí dohodě nasedání také na autobusových zastávkách v dalších obcích po trase.

ADVENTNÍ ZÁJEZD
termály v Chocholowě a trhy v Krakowě
relaxace pod štíty velehor i kouzlo vánoc v královském městě

termály + poznání

č.zájezdu:
7207129
Termín:
7. - 8. prosince 2019 (so-ne)
Cena:
2.580,-Kč/osoba
Zájezd se koná při min.počtu:
37 účastníků.
Cena zahrnuje:
dopravu autobusem, 1x ubytování se snídaní + večeří, průvodce, obecní poplatky, pojištění CK proti úpadku a kompletní cestovní pojištění typ B v zahraničí.
 
Slevy:
- včasný nákup (smlouva a záloha 1.000,-Kč/os.) do 31.7.2019 - 100,-Kč
- včasný nákup (smlouva a záloha 1.000,-Kč/os.) do 31.8.2019 - 50,-Kč
- děti do 15 let a účastníci ve zralém věku nad 50 let - 50,-Kč
- každý další vícedenní zájezd pořádaný CK Rapant Zlín v roce 2019 - 50,-Kč
 
Ubytování:
privátní domy, 2 lůžkové pokoje se sociálním zařízením, na vyžádání 3 lůžkové.
Stravování:
snídaně i večeře přímo na ubytování. V termálech několik restaurací, cukráren a barů. V Krakowě velké množství hospůdek a restaurací. Občerstvení na trzích.
Program:
podrobné informace obdrží účastníci před odjezdem.
1.den: odjezd v ranních hodinách. Přejezd přes Slovensko do Chocholówa (Polsko) nedaleko Zakopaného. Celodenní koupání v moderním komplexu termálů, který uspokojí i náročnou klientelu. Vnitřní i venkovní bazény s výhledy na Tatry, klidové bazény, velká spousta vířivek, dětský ráj se skluzavkami a hrady, vodní bar i restaurační zařízení. Relaxace v křišťálově čisté termální vodě o teplotě až 38°C, která příznivě působí na pohybové ústrojí a krevní oběh. Rozsáhlý saunový a odpočinkový svět s výhledy na Tatry. Vánoční výzdoba. Info: www.chocholowskietermy.pl  Večer přejezd na ubytování, večeře.
2.den: po snídani přejezd do Krakowa. Zájemci s průvodcem okruh historickým centem Krakowa – hrad Wawel, Jagellonská univerzita, Barbakán, Mariánský kostel a další. Možnosti prohlídky památek. Návštěva stále více oblíbených vánočních trhů na Rynku. Ve večerních hodinách odjezd domů, příjezd do 23.00 hod.
Doprava:
zájezdovým autobusem s klimatizací. Na zastávkách možnost základního občerstvení.
Nástupní místa:
Bílovice, Uherské Hradiště, Napajedla, Kvítkovice, Zlín, Vizovice, Horní Lideč.
Po předchozí dohodě nasedání také na autobusových zastávkách v dalších obcích po trase.

SLOVINSKO – Moravské Toplice
Terme 3000 – jedny z nejmodernějších termálů v Evropě.

termály
„POVÁNOČNÍ RELAX“

Oblíbený pobyt v termálních lázních je určen pro skutečné pohodáře, kteří chtějí relaxovat v období vánočních svátků 4 dny v moderních termálech, mít slušné ubytování a ráno i večer se odměňovat bohatou nadílkou chutného jídla.

Odjezdy jsou plánovány kolem půlnoci, abychom prodloužili dobu pobytu v termálních lázních. Bazény jsou otevřené do večerních hodin a uspokojí i náročné klienty. Tento termální komplex dokonce patří k nejmodernějším v Evropě. Pobyt vhodný pro všechny věkové kategorie od 5 do 99 let – termální vnitřní i venkovní bazény s teplotou 32 až 39°C, masážní bazény s tryskami a dalšími atrakcemi a neomezený vstup do hotelových bazénů. Pro Ty, kteří rádi navštěvují saunu, je v ceně zahrnut i vstup do hotelové finské sauny.

NOVINKA: Nově vybudovaná krytá spojovací chodba do bazénů Terme 3000.
Termály viz. www.terme3000.si

č.zájezdu:
7227129
Termín:
27. - 30. prosince 2019
Cena:
7.050,-Kč/osoba (vše v ceně !!!)
Zájezd se koná při min.počtu:
37 účastníků.
Cena zahrnuje:
dopravu autobusem, 3x ubytování s polopenzí, průvodce, neomezené koupání v hotel.termálních bazénech i v termálním komplexu Terme 3000, neomezený vstup do sauny hotelu, obecní poplatky, pojištění CK proti úpadku a kompletní cestovní pojištění typ B.
 
Slevy:
- včasný nákup (smlouva a záloha 2.000,-Kč/osoba) do 31.7.2019 - 200,-Kč
- včasný nákup (smlouva a záloha 2.000,-Kč/osoba) do 31.8.2019 - 50,-Kč
- *děti do 11 let (včetně) - (při obsazení pokoje dvěma dospělými) - 2.990,-Kč
  (*tato sleva je platná pouze do vyprodání a nelze sčítat s ostatními slevami –poté platí sleva níže)
- děti do 11 let (včetně) - (při obsazení pokoje dvěma dospělými) - 1.500,-Kč (nelze sčítat)
- děti 12 – 14 let (včetně) - (při obsazení pokoje dvěma dospělými) - 900,-Kč (nelze sčítat)
- účastníci ve zralém věku nad 50 let - 50,-Kč
- každý další vícedenní zájezd pořádaný CK Rapant Zlín v roce 2019 - 50,-Kč
 
Ubytování:
hotel TERMAL***, dvoulůžkové pokoje s přistýlkou se sociálním zařízením, župan, fén, TV, klima. Za příplatek lze doobjednat 1-lůžkový pokoj (á 1.500,-Kč/osobu).
Stravování:
polopenze v restauraci hotelu. Snídaně i večeře jsou velmi bohaté formou švédských stolů s velkým výběrem. Na další stravování je možné využít místní restaurace nebo místní obchod.
Program:
podrobné informace obdrží účastníci před odjezdem.
1.den: odjezd kolem půlnoci a noční průjezd přes Slovensko a Maďarsko do Slovinska. Ráno příjezd do Moravských Toplic. Celodenní koupání v termálních lázních TERME 3000 a v hotelových bazénech. Možnost návštěvy sauny. Odpoledne ubytování na pokoji, večeře, nocleh.
2. a 3.den: po snídani celodenní koupání v hotel.bazénech a v komplexu TERME 3000, možnost návštěvy
sauny. Večeře, nocleh.
4.den: Po snídani koupání v hotelových bazénech. Odpoledne odjezd a návrat v pozdních nočních hodinách.
Doprava:
zájezdovým autobusem s klimatizací. Na zastávkách možnost základního občerstvení.
Nástupní místa:
Slušovice, Zlín, Malenovice, Kvítkovice, Napajedla, Spytihněv, Huštěnovice, Babice,
Uh.Hradiště, Ostrožská Nová Ves, Veselí n./M., Hodonín, Břeclav.
Po předchozí dohodě nasedání také na autobusových zastávkách v dalších obcích po trase.

Všeobecné informace

Možnosti objednání zájezdu: telefonická, internetová nebo osobní rezervace zájezdu a následné sepsání smlouvy a zaplacení zálohy ve výši min. 1.000,-Kč tuzemský zájezd a 2.000,-Kč (3.000,-Kč) zahraniční zájezd. Zájezd je nutno doplatit 6 týdnů před zájezdem. Smlouvu lze sepsat v kanceláři CK nebo přes internet. Úhrada hotově, na účet nebo fakturou.

Realizace vícedenního zájezdu: měsíc před odjetím zájezdu CK rozhoduje o realizaci vícedenního zájezdu – podmínkou realizace je minimálně 37 přihlášených a zaplacených účastníků. Týden před odjezdem účastníci vícedenního zájezdu obdrží podrobnější informace k zájezdu (nástupní časy a místa, doporučené kapesné a další).

Všeobecné smluvní podmínky: při sepisování cestovní smlouvy každý účastník obdrží Všeobecné podmínky prodeje, kde je přesně specifikován vztah mezi CK a účastníkem zájezdu. Tyto jsou k nahlédnutí na internetových stránkách zde.

Pojištění

Zákonné pojištění: CK je pojištěna dle zákona č.159/1999 Sb. proti úpadku u Union Pojištovny, číslo pojistné smlouvy 11-63749 – možnost k nahlédnutí na internetových stránkách – viz.: zde.

Kompletní cestovní pojištění u zájezdů: podrobný rozsah pojištění včetně výše limitů obdrží účastník při sepisování cestovní smlouvy. Tabulky pojištění jsou taky k nahlédnutí na internetových stránkách.
Nástupní místa do autobusu.

Skupiny nad 35 osob:
Termín zájezdu, přistavení autobusu a místo zájezdu dle dohody.
Organizátor – 1 místo zdarma. Možnost úhrady fakturou.
Průvodce a doporučené programy.

Cestovní kancelář Rapant s.r.o., Prodejní středisko ABS, Gahurova 4467, 760 01 Zlín | Nahoru | Zpět | Na úvodní stránku