NABÍDKA ZÁJEZDŮ NA ROK 2019 BUDE VYDÁNA DO 30.11.2018

(plánované akce - viz. úvodní strana)

TERMÁLY – VÍCEDENNÍ 2018

Kompletní seznam – termály CK Rapant Zlín – 2018

datum místo ubytování cena strava typ zájezdu
9.-11.2. Karneval Busójárás – Mohács hotel 1/2-1/3 4.980,- 2xN, 2xPP ZRUŠENO
30.3.-2.4. Velikonoce v Maďarsku - Balaton hotel 1/2-1/3 5.740,- 3xN, 3xPP termály s poznáním
5.-8.5. Slovinsko - Moravské Toplice hotel 1/2-1/3 6.570,- 3xN,3xPP,bazény super termály+výborná strava
31.5.-3.6. Maďarsko - Egerzalók hotel 1/2 7.950,- 3xN,3xPP,bazény termály–Maďarské Pamukkale
31.5.-3.6. Maďarsko – Eger-hotel Flora hotel 1/2 6.560,- 3xN,3xPP,bazény termály
21.-24.6. Maďarsko - Harkány hotel 1/2-1/3 5.970,- 3xN, 3xPP ZRUŠENO
13.-16.9. Slovinsko - Moravské Toplice hotel 1/2-1/3 6.570,- 3xN,3xPP,bazény VYPRODÁNO, evidujeme náhradníky
27.-30.9. Maďarsko - Gyula hotel 1/2-1/3 6.180,- 3xN,3xPP VYPRODÁNO, evidujeme náhradníky
16.-18.11. Slovinsko - Radenci hotel 1/2 5.880,- 2xN,2xPP,bazény ZRUŠENO
27.-30.12. Slovinsko - Moravské Toplice hotel 1/2-1/3 6.880,- 3xN,3xPP,bazény VYPRODÁNO, evidujeme náhradníky

Strava : BS - bez stravy, SN - snídaně, VE - večeře, PP - polopenze, bazény – vstupy do bazénu v ceně

MAĎARSKO
MOHÁCS – HARKÁNY - PÉCS
Karneval BUSÓJÁRÁS - UNESCO
Slavnosti vítání jara, karneval masek, termály.

poznávací zájezd + termály

Naprostá novinka. Vhodné i pro rodiny s dětmi. Projedeme jihem Maďarska, mezi vinohrady na úpatí pohoří Villány, odkud mezi vinicemi vytékají termální prameny. Navštívíme nádherné město kostelů a mešit – Pécs, zapsané na seznamu UNESCO. Ochutnáme výborná vína ve vesnici „Tisíce sklepů“. Vykoupeme se v termálech v Harkánech s celosvětově uznávanou léčivou vodou. A hlavně se zúčastníme velkolepé veselice Busójárás („Vítání jara“), ve městě Moháči, proslulém velkou osudovou bitvou.
Busójárás – druhý nejslavnější karneval Evropy, hned po benátském, je nehmotným dědictvím UNESCO. Veselá podívaná přitahuje každoročně tisíce turistů. Rej masek – busó, muži v kožiších s pestře pomalovanými maskami a průvody krojů zahánějí zimu (původně pohanský rituál – nyní symbolizuje zahánění Turků). Je to doba, kdy si „ďáblové“ vyjdou zaskotačit.
Harkány – místo, kde se nejen léčí, ale i osvěžuje, nabíjejí nové síly a relaxuje.
Celosvětově známá a uznávaná léčivá voda s obsahem síry a stopových prvků je vysoce účinná při léčbě pohybového aparátu, dermatologických onemocnění, žaludečních onemocnění a léčby neplodnosti. Velmi dobře působí i na nervový systém a uvolnění těla. Voda má podle měření nejblíže k vodě z Mrtvého moře. Komplex s celoročním provozem o vodní ploše 2.098 m2 má 14 bazénů s teplotou vody 33-37°C. Lázně se nachází v krásném přírodním parku. Ale i okolí města Harkány s vinicemi v pohoří Villány je kouzelné.

č.zájezdu:
3209028
Termín:
9. – 11. února 2018 (pá-ne) ZRUŠENO
Cena:
4.980,-Kč/osoba
Zájezd se koná při min.počtu:
17 účastníků.
Cena zahrnuje:
dopravu autobusem, 2 x ubytování s polopenzí, průvodce, obecní poplatky, pojištění CK proti úpadku a kompletní cestovní pojištění typ B.   
Slevy:
- včasný nákup (smlouva a záloha 1.000,-Kč/os.) do 31.10.2017 - 200,-Kč
- včasný nákup (smlouva a záloha 1.000,-Kč/os.) do 31.12.2017 - 50,-Kč
- děti do 15 let a účastníci ve zralém věku nad 50 let - 50,-Kč
- příplatek za jednolůžkový pokoj 900,-Kč
 
Ubytování:
hotel nedaleko od termálů. Pokoje jsou dvoulůžkové, na přání tří nebo čtyřlůžkové. Každý pokoj má vlastní TV, WC a sprchu. Jednolůžkový pokoj za příplatek.
Stravování:
polopenze (večeře a snídaně) v restauraci hotelu. Začíná se večeří a končí snídaní.
Program:
podrobné informace obdrží účastníci před odjezdem.
1.den: odjezd po půlnoci v 0.30 hod ze Zlína. Noční přejezd přes Komárno a Budapešť do Harkán. Cestou krátká zastávka na víno ve Villány. Ubytování a celodenní koupání v termálech. Večeře, nocleh.
2.den: po snídani přejezd autobusem do města Pécs. Prohlídka krásného centra, místního hradu, katedrály, která je památkou UNESCO. Osobní volno ve městě. Odpoledne přejezd do vesnice Villány – „Vesnice tisíce sklepů“. Návštěva krásných vinných sklípků, ochutnávka, možnost nákupu vína (oblast patří mezi nejvyhlášenější v Maďarsku na červená vína). Návrat zpět na hotel, večeře. Po večeři zájemci odjezd na koupání do vedlejší vesnice Siklos s krásným hradem, do nádherných nových a moderních termálů, na noční koupání. Kolem půlnoci návrat zpět na ubytování. Zájemci možnost celodenního koupání v Harkánech.
3.den: po snídani autobusem do Moháče, kolem památníku bitvy u Moháče. Celodenní návštěva města. Na náměstí je od rána program (vystoupení lidových souborů). Odpoledne průvod masek a alegorických vozů, navečer zapálení ohně. Nevídaná podívaná, která je právem zapsána do seznamu dědictví UNESCO. Po celý den v centru města a přilehlých ulicích spousta stánků s jídlem, pitím, různé speciality, dárky a spousta věcí, které si můžete koupit. Budeme se pohybovat až na jihu Maďarska, proto zde bývá velmi mírná zima a v tomto období už tu kvetou kytičky a je zde velmi příjemně. Zájemci mohou využít místní termály ke krátkému nebo celodennímu koupání. Navečer odjezd zpět do ČR. Návrat v brzkých ranních hodinách.
Doprava:
zájezdovým autobusem s klimatizací a občerstvením (káva, pivo, limo).
Nástupní místa:
Vizovice,Slušovice,Zlín,Malenovice,Kvítkovice,Uh.Hradiště,Hodonín,Břeclav.
Další místa na autobusových zastávkách po trase po dohodě.

VELIKONOCE V MAĎARSKU
Hévíz – Zalakaros – Tapolca – Keszthely – Sümeg – Tihany – Balaton

poznávací zájezd + termály

Zájezd do velmi atraktivní části Maďarska – okolí Balatonu, kde uvidíte spoustu zajímavostí, vyzkoušíte místní termály, ochutnáte vína ze zdejších vinic a v tomto období je zde již velmi příjemně. Navštívíte spoustu krásných míst, přírodní termální jezero a vyzkoušíte výbornou maďarskou kuchyni.

č.zájezdu:
3230038
Termín:
30.3. – 2.4. 2018 (pá-po)
Cena:
5.740,-Kč/osoba
Zájezd se koná při min.počtu:
33 účastníků.
Cena zahrnuje:
dopravu autobusem, 3 x ubytování s polopenzí, průvodce, obecní poplatky, pojištění CK proti úpadku a kompletní cestovní pojištění typ B.    
Cena nezahrnuje:
vstupy do termálů ani na další navštívená místa
Slevy:
- včasný nákup (smlouva a záloha 1.000,-Kč/os.) do 31.12.2017 - 200,-Kč
- včasný nákup (smlouva a záloha 1.000,-Kč/os.) do 31. 1. 2018 - 50,-Kč lednová SLEVA platí do 28.2.2018
- děti do 15 let a účastníci ve zralém věku nad 50 let - 50,-Kč
- každý další vícedenní zájezd pořádaný CK Rapant Zlín v roce 2018 - 50,-Kč
 
Ubytování:
hotel v lázeňském městečku Zalakaros. Pokoje jsou dvoulůžkové, na přání třílůžkové. Každý pokoj má vlastní TV, WC a sprchu.
Stravování:
polopenze (večeře a snídaně) v restauraci. Začíná se večeří a končí snídaní.
Program:
podrobné informace obdrží účastníci před odjezdem.
1.den: odjezd brzy ráno ze Zlína. Přejezd přes Slovensko do Maďarska. Dopoledne prohlídka hradu Sümeg. Přejezd do města Tapolca, prohlídka centra a plavba na lodičkách po termálním jezeře v jeskyni – velká atrakce kraje. Dle časových možností krátká zastávka na ochutnávku vín a nákupy. Přejezd na ubytování do Zalakarose, ubytování, večeře, nocleh.
2.den: po snídani přejezd autobusem do přírodní rezervace Malý Balaton. Přechod přes dřevěný most (další atrakce Balatonu) s pozorováním ptáků. Přejezd do města Keszthely. Prohlídka centra města a místního zámku a zámecké zahrady. Odpoledne zájemci koupání v krásných moderních termálech Kehida. Ostatní přejezd do Hévízu, zájemci koupání v termálním jezeře a prohlídka lázeňského městečka. Zájemci mají možnost celodenního koupání v termálech Zalakaros. Návrat na hotel, večeře, nocleh.
3.den: po snídani autobusem přejezd k hradu Szigliget. Prohlídka hradní zříceniny, s krásnými výhledy na Balaton a okolní vyhaslé sopky. Dále do městečka Tihany. Pěší procházka přes Starý hrad a kolem skalních obydlí ke kostelu. Prohlídka místního kostela s hrobem prvního maďarského krále a krásného městečka Tihany , které patří k nejkrásnějším v Maďarsku. Cestou zpět prohlídka čedičových skalních varhan u obce Zánka a krátká zastávka na víno v oblasti Badacsony. Návrat na hotel, večeře, nocleh. Zájemci možnost celodenního koupání v termálech Zalakáros.
4.den: po snídani vyklizení pokojů a celodenní koupání v místních termálech. Zájemci, kteří se nejdou koupat, tak prohlídka lázeňského městečka s výstupem na rozhlednu a s návštěvou některého z místních sklepů na víno. Odpoledne odjezd domů. Příjezd do Zlína do 23.00..
Doprava:
zájezdovým autobusem s klimatizací.
Nástupní místa:
Vizovice, Slušovice, Zlín, Malenovice, Kvítkovice, Napajedla, Uh. Hradiště, Hodonín,
Břeclav. Další místa po trase na Bratislavu po dohodě.

SLOVINSKO – Moravské Toplice
Terme 3000 – jedny z nejmodernějších termálů v Evropě.

termály

Velmi oblíbený pobyt v termálních lázních je určen pro skutečné pohodáře, kteří chtějí relaxovat 4 dny v moderních termálech, mít slušné ubytování a ráno i večer se odměňovat bohatou nadílkou chutného jídla. Odjezdy jsou plánovány v nočních hodinách, abychom prodloužili dobu pobytu v termálních lázních. Termální komplex leží ve východní mírně zvlněné oblasti Slovinska, kde léto přichází mnohem dřív a končí mnohem později, jak u nás. Bazény jsou otevřené do večerních hodin a uspokojí i náročné klienty. Moravské Toplice dokonce patří k nejmodernějším v Evropě. Pobyt vhodný pro všechny věkové kategorie od 5 do 99 let – velké množství termálních vnitřních i venkovních bazénů s teplotou 27 až 39°C, masážní bazény s tryskami, zážitkové části s tobogány a dalšími atrakcemi a neomezený vstup do hotelových bazénů. Termály viz. www.terme3000.si
NOVINKA: Nově vybudovaná krytá spojovací chodba do bazénů Terme 3000.

č.zájezdu:
7205058
Termín:
5. – 8. května 2018 (so-út)
Cena:
6.570,-Kč/osoba (vše v ceně !!!)
Zájezd se koná při min.počtu:
37 účastníků.
Cena zahrnuje:
dopravu autobusem, 3x ubytování s polopenzí, průvodce, neomezené koupání v hotel.termálních bazénech i v termálním komplexu Terme 3000, neomezený vstup do sauny hotelu, obecní poplatky, pojištění CK proti úpadku a kompletní cestovní pojištění typ B.      
Slevy:
- včasný nákup (smlouva a záloha 1.000,-Kč/osoba) do 31.1.2018 - 200,-Kč
- včasný nákup (smlouva a záloha 1.000,-Kč/osoba) do 28.2.2018 - 50,-Kč
  *děti do 11 let (včetně) - (při obsazení pokoje dvěma dospělými) - 3.990,-Kč
  (*tato sleva je platná pouze do vyprodání a nelze sčítat s ostatními slevami –poté platí sleva níže)
- děti do 11 let (včetně) - (při obsazení pokoje dvěma dospělými) - 2.000,-Kč (nelze sčítat)
- děti 12 – 14 let (včetně) - (při obsazení pokoje dvěma dospělými) - 1.200,-Kč (nelze sčítat)
- účastníci ve zralém věku nad 50 let - 50,-Kč
- každý další vícedenní zájezd pořádaný CK Rapant Zlín v roce 2018 - 50,-Kč
 
Ubytování:
hotel TERMAL***, dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky se sociálním zařízením, župan, fén, TV, klima. Za příplatek lze doobjednat 1-lůžkový pokoj (á 1.350,-Kč).
Stravování:
polopenze v restauraci hotelu. Snídaně i večeře jsou bohaté formou bufetových stolů s velkým výběrem. Na další stravování je možné využít místní restaurace anebo místní obchod.
Program:
podrobné informace obdrží účastníci před odjezdem.
1.den: kolem půlnoci odjezd ze Zlínska a noční průjezd Slovenskem a Maďarskem do Slovinska. Ráno příjezd do Slovinska do Moravských Toplic. Celodenní koupání v TERME 3000 a v hotelových bazénech. Ubytování, večeře, nocleh.
2.den: Po snídani celodenní koupání v hotelových bazénech a v komplexu TERME 3000, možnost návštěvy sauny. Večeře, nocleh.
3.den: Po snídani celodenní koupání v hotelových bazénech a v komplexu TERME 3000, možnost návštěvy sauny. Večeře, nocleh.
4.den: Po snídani koupání v hotelových bazénech a TERME 3000. Odpoledne odjezd do ČR a návrat v pozdních nočních hodinách.
Doprava:
zájezdovým autobusem s klimatizací.
Nástupní místa:
Uherské Hradiště, Zlín, Kvítkovice, Hulín, Kroměříž, Vyškov, Brno, Břeclav.
Po předchozí dohodě možnost nasedání také na autobusových zastávkách v dalších obcích po trase.

Egerszalók – hotel SALIRIS RESORT****
koupání v luxusním hotelovém termálním komplexu

maďarské termály - východní MAĎARSKO

Velmi oblíbený termální komplex. Zájezd do krásné oblasti Maďarska. Pohodový zájezd - 4 dny koupání ve velkém termálním komplexu. Hotel je propojen s termálním areálem, který leží v nádherném přírodním prostředí obklopený borovicovými lesy. Komplex nabízí celkem 17 venkovních a vnitřních bazénů.  www.egerszalokfurdo.hu

č.zájezdu:
72310581
Termín:
31.5. – 3.6. 2018 (čt-ne)
Cena:
7.950,-Kč/osoba (vše v ceně !!!) 
Min.počet účastníků:
33 osob
Cena zahrnuje:
dopravu autobusem, 3x ubytování s polopenzí, neomezené využívaní termálního komplexu, technický doprovod, obecní poplatky, zákonné pojištění CK proti úpadku a kompletní cestovní pojištění typ B.
Cena nezahrnuje:
vstupné do saunového světa.
 
Ubytování:
hotel Saliris Resort**** v Egerszalóku. Pokoje jsou dvoulůžkové s možností přistýlky.
Stravování:
polopenze v restauraci hotelu.
Program:
podrobné informace obdrží účastníci před odjezdem.
1.den: odjezd v ranních hodinách. Přejezd do Egerszalóku, ubytování. Odpoledne koupání v místním hotelovém komplexu termálních bazénů přímo pod travertinovou kopou. Možnost návštěvy saunového světa (za příplatek). Večeře, nocleh.
2.den + 3.den: Po snídani celodenní koupání v termálním komplexu Egerszalók v místě ubytování, které nazývají „Maďarské Pamukkale.“ Možnost pěší návštěvy místního skanzenu-skalní obydlí (cca 1500m), nebo jednoho z mnoha vinných sklípků v okolí. Večeře, nocleh.
4.den: Po snídani vyklizení pokojů a koupání v hotelovém komplexu. Odpoledne odjezd. Návrat do 23.00 večer.
Doprava:
zájezdovým autobusem s klimatizací. Na zastávkách možnost základního občerstvení.
Nástupní místa:
Slušovice, Zlín, Kvítkovice, Napajedla, Babice, Uh.Hradiště, Uh.Brod.

Eger – hotel FLORA ***
koupání v hotelovém termálním komplexu v centru Egeru

maďarské termály - východní MAĎARSKO

Koupání v termálech blízko krásného centra města Egeru, v oblasti proslulé vínem. Komplex nabízí 13 bazénů a Turecké lázně. www.egertermal.hu

č.zájezdu:
72310582
Termín:
31.5. – 3.6. 2018 (čt-ne)
Cena:
6.560,-Kč/osoba (vše v ceně !!!)
Min.počet účastníků:
33 osob
Cena zahrnuje:
dopravu autobusem, 3x ubytování s polopenzí, neomezené využívaní termálního komplexu technický doprovod, obecní poplatky, zákonné pojištění CK proti úpadku a kompletní cestovní pojištění typ B.
Slevy:
- včasný nákup (smlouva a záloha 1.000,-Kč/osoba) do 31.1.2018 - 200,-Kč
- včasný nákup (smlouva a záloha 1.000,-Kč/osoba) do 28.2.2018 - 50,-Kč
- děti do 12 let (včetně) na přistýlce - (při obsazení pokoje dvěma dospělými) - 2.000,-Kč
- účastníci ve zralém věku nad 50 let - 50,-Kč
- každý další vícedenní zájezd pořádaný CK Rapant Zlín v roce 2018 - 50,-Kč
 
Ubytování:
hotel Flora Resort*** v centru Egeru. Pokoje jsou dvoulůžkové s možností přistýlky.
Stravování:
polopenze v restauraci hotelu.
Program:
1.den: odjezd v ranních hodinách. Přejezd do Egeru, ubytování. Odpoledne koupání v místním hotelovém komplexu termálních bazénů nedaleko centra města. Večeře, nocleh.
2.den + 3.den: Po snídani celodenní koupání v termálním komplexu v místě ubytování. Možnost pěší návštěvy centra města, hradu, případně sklepů na víno na okraji města. Večeře, nocleh.
4.den: Po snídani vyklizení pokojů a koupání v hotelovém komplexu. Odpoledne odjezd. Návrat do 23.00 večer.
 
Doprava:
zájezdovým autobusem s klimatizací. Na zastávkách možnost základního občerstvení.
Nástupní místa:
Slušovice, Zlín, Kvítkovice, Napajedla, Babice, Uh.Hradiště, Uh.Brod.

MAĎARSKO - HARKÁNY

pobyt v termálech a poznávání

Zájezd je určen pro klienty, kteří chtějí strávit 4 dny koupáním v termálních bazénech. Hotel stojí cca 350 metrů od termálních bazénů. Navštívíme i městečko Villány, které je velkou atrakcí jihu Maďarska. Každý dům má svůj sklep na víno a zdejší hlavně červená vína jsou nejlepší v celém Maďarsku. Procházka městečkem a posezení v některém ze sklepů je velkým zážitkem pro každého. Oblast je známá i tím, že zde přichází léto o měsíc dříve, než u nás.
Harkány – místo, kde se nejen léčí, ale i osvěžuje, nabíjejí nové síly a relaxuje.
Celosvětově známá a uznávaná léčivá voda s obsahem síry, sírouhličitanů stopových prvků je vysoce účinná při léčbě pohybového aparátu, dermatologických onemocnění, žaludečních onemocnění a léčby neplodnosti. Velmi dobře působí i na nervový systém a uvolnění těla. Voda má podle měření nejblíže k vodě z Mrtvého moře. Renovované lázně s téměř 180 letou tradicí. Komplex s celoročním provozem o vodní ploše 2.098 m2 má 14 bazénů s teplotou vody 33-37°C. Lázně se nachází v krásném přírodním parku. Ale i okolí města Harkány s vinicemi v pohoří Villány je kouzelné.

č.zájezdu:
7221068
Termín:
21. – 24. června 2018 (čt-ne) ZRUŠENO
Cena:
5.970,-Kč/osoba
Min. počet účastníků:
37 osob.
Cena zahrnuje:
dopravu autobusem, 3x ubytování s polopenzí, průvodce, obecní poplatky, pojištění CK proti úpadku a kompletní cestovní pojištění typ B.
Cena nezahrnuje:
vstupy do termálů
Slevy:
- včasný nákup (smlouva a záloha 1.000,-Kč) do 31.1.2018 - 200,-Kč
- včasný nákup (smlouva a záloha 1.000,-Kč) do 28.2.2018 - 50,-Kč
- děti do 15 let a účastníci ve zralém věku nad 50 let - 50,-Kč
- každý další vícedenní zájezd pořádaný CK Rapant Zlín v roce 2018 - 50,-Kč 
Ubytování:
hotel cca 350 metrů od termálů. Pokoje jsou dvoulůžkové, na přání tří nebo čtyřlůžkové. Každý pokoj má vlastní TV, WC a sprchu. Příplatek za jednolůžkový pokoj 1/1 je 750,-Kč/osoba (pouze omezený počet.) Hotel má vlastní wellnes cestrum za příplatek 5,-Euro za den.
Stravování:
polopenze (večeře a snídaně) v restauraci hotelu. Začíná se večeří a končí snídaní.
Program:
podrobné informace obdrží účastníci týden před odjezdem
1.den: odjezd po půlnoci ze Zlína. Noční přejezd přes Budapešť do Villány s prohlídkou unikátní vesnice (každý dům má svůj sklep na víno) a návštěva sklepů s ochutnávkou vín. Přejezd na ubytování, ubytování na hotelu, koupání v termálech, večeře, nocleh.
2.den: po snídani celodenní koupání, večeře, nocleh.
3.den: po snídani opět celodenní koupání, večeře, nocleh. Večer po večeři pro všechny zájemce autobusový výlet na víno do městečka Villány. Prohlídka sklepů a ochutnávka výborných hlavně červených (ale i bílých) místních vín je velkým zážitkem pro každého návštěvníka.
4.den: po snídani vyklizení pokojů a koupání. Odpoledne odjezd. Příjezd do Zlína do 24.00 večer.
Doprava:
zájezdovým autobusem s klimatizací. Na zastávkách možnost základního občerstvení.
Nástupní místa:
Vsetín (min. 8 osob), Vizovice, Zlín, Kvítkovice, Napajedla, Staré Město, Kunovice, Hodonín, Břeclav
Po předchozí dohodě možnost nasedání také na autobusových zastávkách v dalších obcích po trase.

SLOVINSKO – Moravské Toplice

Terme 3000 – jedny z nejmodernějších termálů v Evropě.

Velmi oblíbený pobyt v termálních lázních je určen pro skutečné pohodáře, kteří chtějí relaxovat 4 dny v moderních termálech, mít slušné ubytování a ráno i večer se odměňovat bohatou nadílkou chutného jídla. Odjezdy jsou plánovány v nočních hodinách, abychom prodloužili dobu pobytu v termálních lázních. Termální komplex leží ve východní mírně zvlněné oblasti Slovinska, kde léto přichází mnohem dřív a končí mnohem později, jak u nás. Bazény jsou otevřené do večerních hodin a uspokojí i náročné klienty. Moravské Toplice dokonce patří k nejmodernějším v Evropě. Pobyt vhodný pro všechny věkové kategorie od 5 do 99 let – velké množství termálních vnitřních i venkovních bazénů s teplotou 27 až 39°C, masážní bazény s tryskami, zážitkové části s tobogány a dalšími atrakcemi a neomezený vstup do hotelových bazénů.
NOVINKA: Nově vybudovaná krytá spojovací chodba do bazénů Terme 3000. Termály viz. www.terme3000.si

č.zájezdu:
7213098
Termín:
13. – 16. září 2018 (čt-ne) VYPRODÁNO, evidujeme náhradníky
Cena:
6.570,-Kč/osoba ( vše v ceně !!! )
Min. počet účastníků:
37 osob.
Cena zahrnuje:
dopravu autobusem, 3x ubytování s polopenzí, průvodce, neomezené koupání v hotel.termálních bazénech i v termálním komplexu Terme 3000, neomezený vstup do sauny hotelu, obecní poplatky, pojištění CK proti úpadku a kompletní cestovní pojištění typ B.
Slevy:
- včasný nákup (smlouva a záloha 1.000,-Kč/osoba) do 31.1.2018 - 200,-Kč
- včasný nákup (smlouva a záloha 1.000,-Kč/osoba) do 28.2.2018 - 50,-Kč
*děti do 11 let (včetně) - (při obsazení pokoje dvěma dospělými) - 3.990,-Kč
 (*tato sleva je platná pouze do vyprodání a nelze sčítat s ostatními slevami –poté platí sleva níže)
- děti do 11 let (včetně) - (při obsazení pokoje dvěma dospělými) - 2.000,-Kč (nelze sčítat)
- děti 12 – 14 let (včetně) - (při obsazení pokoje dvěma dospělými) - 1.200,-Kč (nelze sčítat)
-účastníci ve zralém věku nad 50 let - 50,-Kč
- každý další vícedenní zájezd pořádaný CK Rapant Zlín v roce 2018 - 50,-Kč
Ubytování:
hotel TERMAL***, dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky se sociálním zařízením, župan, fén, TV, klima. Za příplatek lze doobjednat 1-lůžkový pokoj (á 1.350,-Kč).
Stravování:
polopenze v restauraci hotelu. Snídaně i večeře jsou bohaté formou bufetových stolů s velkým výběrem. Na další stravování je možné využít místní restaurace anebo místní obchod.
Program:
podrobné informace obdrží účastníci týden před odjezdem
1.den: kolem půlnoci odjezd ze Zlínska a noční průjezd přes Slovensko a Maďarsko do Slovinska. Ráno příjezd do Slovinska do Moravských Toplic. Celodenní koupání v TERME 3000 a v hotelových bazénech. Ubytování, večeře, nocleh.
2.den: Po snídani celodenní koupání v hotelových bazénech a v komplexu TERME 3000, možnost návštěvy sauny. Večeře, nocleh.
3.den: Po snídani celodenní koupání v hotelových bazénech a v komplexu TERME 3000, možnost návštěvy sauny. Večeře, nocleh.
4.den: Po snídani koupání v hotelových bazénech a TERME 3000. Odpoledne odjezd do ČR a návrat v pozdních nočních hodinách.
Doprava:
zájezdovým autobusem s klimatizací.
Nástupní místa:
Vizovice, Slušovice, Zlín, Kvítkovice, Kunovice, Hodonín, Břeclav.
Po předchozí dohodě možnost nasedání také na autobusových zastávkách v dalších obcích po trase.

MAĎARSKO – GYULA

Termály, které patří k nejlepším v Maďarsku

Loňská novinka. Koupání v krásných moderních termálech. Během zájezdu můžete vyzkoušet až troje termály na východě Maďarska. Gyula – krásné lázeňské městečko na východě Maďarska, se spoustou památek, vyhlášené svými cukrárnami. Lázně se rozkládají přímo pod hradem v krásném  parku. Termální areál nabízí 9 venkovních a 11 krytých bazénů. Všechny bazény jsou s černou vodou, mimo dětských. Voda se dostává na povrch z dvoukilometrové hloubky o teplotě 70 stupňů. Léčí se zde poruchy pohybového ústrojí, gynekologické potíže a poruchy zažívacího ústrojí. Termály viz. www.varfurdo.hu

č.zájezdu:
7227098
Termín:
27. – 30. září 2018 (čt-ne) VYPRODÁNO, evidujeme náhradníky
Cena:
6.180,-Kč/osoba ( vstupy nejsou v ceně !!!)
Zájezd se koná při min.počtu:
37 účastníků.
Cena zahrnuje:
dopravu autobusem, 3x ubytování s polopenzí, průvodce, obecní poplatky, pojištění CK proti úpadku a kompletní cestovní pojištění.
Cena nezahrnuje:
vstupy do termálů.
Slevy:
- včasný nákup (smlouva a záloha 1.000,-Kč/osoba) do 31.1.2017 - 200,-Kč
- včasný nákup (smlouva a záloha 1.000,-Kč/osoba) do 28.2.2017 - 50,-Kč
- účastníci ve zralém věku nad 50 let - 50,-Kč
- každý další vícedenní zájezd pořádaný CK Rapant Zlín v roce 2017 - 50,-Kč
 
Ubytování:
hotel na okraji parku cca 300 m od termálů. Pokoje jsou dvoulůžkové, na přání třílůžkové.
Stravování:
polopenze v restauraci cca 300 m od hotelu Na další stravování je možné využít místní restaurace anebo místní obchod.
Program:
podrobné informace obdrží účastníci před odjezdem.
1.den: Odjezd ze Zlína kolem půlnoci a noční průjezd do Maďarska. Ráno příjezd do Maďarska do Gyuly.
Celodenní koupání v termálech. Ubytování, večeře, nocleh.
2.den:  Po snídani celodenní koupání v termálních bazénech . Večeře, nocleh.
3.den: Po snídani celodenní koupání v termálních bazénech. Večeře, nocleh.
4.den: Po snídani naložení zavazadel a přejezd autobusem do města Orosháza. Koupání v krásných
moderních termálech. U termálů je přírodní jezero s lodičkami. Navečer odjezd do ČR. Návrat do
Zlína v brzkých ranních hodinách.
Doprava:
zájezdovým autobusem s klimatizací.
Nástupní místa:
Vizovice, Zádveřice, Lípa, Želechovice, Zlín, Malenovice, Kvítkovice, Napajedla, Kunovice, Hodonín, Břeclav. Po předchozí dohodě možnost nasedání také na autobus. zastávkách v dalších obcích po trase.

SLOVINSKO – Radenci

luxusní termály + výborná polopenze

Loňská novinka v naší nabídce, která je určená především těm zájemcům o koupání, kteří hledají něco nového. Termály, které leží nedaleko rakouské hranice, jsou velmi vyhledávané a navštěvované. V rámci pobytu klienti mají možnost popíjení místní minerální vody, která je nejlepší minerální vodou ve Slovinsku. Velmi oblíbený pobyt v termálních lázních je určen pro skutečné pohodáře, kteří chtějí relaxovat 3 dny v moderních termálech, mít slušné ubytování a ráno i večer se odměňovat bohatou nadílkou chutného jídla. Odjezdy je plánovaný v nočních hodinách, abychom prodloužili dobu pobytu v termálních lázních. Termální komplex leží ve východní mírně zvlněné oblasti Slovinska, kde léto přichází mnohem dřív a končí mnohem později, jak u nás. Bazény jsou otevřené do večerních hodin a uspokojí i náročné klienty. Pobyt vhodný pro všechny věkové kategorie od 5 do 99 let – neomezený vstup do hotelových bazénů.

č.zájezdu:
7216118
Termín:
16. – 18. listopadu 2018 (pá-ne) ZRUŠENO
Cena:
5.880,-Kč/osoba (vše v ceně !!!)
Zájezd se koná při min.počtu:
37 účastníků.
Cena zahrnuje:
dopravu autobusem, 2x ubytování s polopenzí, průvodce, neomezené koupání v hotelových termálních bazénech, 1 x denně vstup do světa saun (do 15.30 hod.) na hotelu, neomezené pití místní zdravé minerální vody (dle otevírací doby pramene), obecní poplatky, pojištění CK proti úpadku a kompletní cestovní pojištění typ B.
Slevy:
- včasný nákup (smlouva a záloha 1.000,-Kč) do 31.3.2018 - 200,-Kč
- včasný nákup (smlouva a záloha 1.000,-Kč) do 30.4.2018 - 50,-Kč
*děti do 11 let (včetně) - (při obsazení pokoje dvěma dospělými) - 2.990,-Kč
  (*tato sleva je platná pouze do vyprodání a nelze sčítat s ostatními slevami –poté platí sleva níže)
- děti do 15 let a účastníci ve zralém věku nad 50 let - 50,-Kč
- každý další vícedenní zájezd pořádaný CK Rapant Zlín v roce 2018 - 50,-Kč
Za příplatek ( á 1.350,- Kč / osobu/ pobyt ) je možné objednat 1-lůžkový pokoj.
 
Ubytování:
hotel RADIN ****, dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky se sociálním zařízením, župan, fén, TV, klima.
Stravování:
polopenze v restauraci hotelu. Snídaně i večeře jsou bohaté formou bufetových stolů s velkým výběrem. Na další stravování je možné využít místní restauraci nebo obchod.
Program:
podrobné informace obdrží účastníci před odjezdem.
1.den: kolem půlnoci odjezd ze Zlína a noční průjezd přes Slovensko a Maďarsko do Slovinska. Ráno příjezd do Radenci. Celodenní koupání v hotelových bazénech. Možnost návštěvy saunového světa. Odpoledne ubytování na pokojích, večeře, nocleh.
2.den:  po snídani celodenní koupání v hotelových bazénech a možnost návštěvy sauny. Večeře, nocleh.
3.den: po snídani koupání v hotelových bazénech. Odpoledne odjezd a návrat v nočních hodinách.
Doprava:
zájezdovým autobusem s klimatizací.
Nástupní místa:
Slušovice, Lípa, Želechovice, Zlín, Malenovice, Kvítkovice, Napajedla, Uh.Hradiště, Hodonín, Břeclav. Po předchozí dohodě možnost nasedání také na autobusových zastávkách po trase.

SLOVINSKO – Moravské Toplice
Terme 3000 – jedny z nejmodernějších termálů v Evropě.

luxusní termály + výborná polopenze = prima odměna za celoroční práci

Oblíbený pobyt v termálních lázních je určen pro skutečné pohodáře, kteří chtějí relaxovat v období vánočních svátků 4 dny v moderních termálech, mít slušné ubytování a ráno i večer se odměňovat bohatou nadílkou chutného jídla.

Odjezdy jsou plánovány kolem půlnoci, abychom prodloužili dobu pobytu v termálních lázních. Bazény jsou otevřené do večerních hodin a uspokojí i náročné klienty. Tento termální komplex dokonce patří k nejmodernějším v Evropě. Pobyt vhodný pro všechny věkové kategorie od 5 do 99 let – termální vnitřní i venkovní bazény s teplotou 32 až 39°C, masážní bazény s tryskami a dalšími atrakcemi a neomezený vstup do hotelových bazénů. Pro Ty, kteří rádi navštěvují saunu, je v ceně zahrnut i vstup do hotelové finské sauny.
NOVINKA: Nově vybudovaná krytá spojovací chodba do bazénů Terme 3000. Termály viz. www.terme3000.si

č.zájezdu:
7227128
Termín:
27. – 30. prosinec 2018 (čt-ne) VYPRODÁNO, evidujeme náhradníky
Cena:
6.880,-Kč/osoba (vše v ceně !!!)
Zájezd se koná při min.počtu:
37 účastníků.
Cena zahrnuje:
dopravu autobusem, 3x ubytování s polopenzí, průvodce, neomezené koupání v hotel.termálních bazénech i v termálním komplexu Terme 3000, neomezený vstup do sauny hotelu, obecní poplatky, pojištění CK proti úpadku a kompletní cestovní pojištění typ B.
Slevy:
- včasný nákup (smlouva a záloha 1.000,-Kč/osoba) do 31.7.2018 - 200,-Kč
- včasný nákup (smlouva a záloha 1.000,-Kč/osoba) do 31.8.2018 - 50,-Kč
*děti do 11 let (včetně) - (při obsazení pokoje dvěma dospělými) - 2.990,-Kč
  (*tato sleva je platná pouze do vyprodání a nelze sčítat s ostatními slevami –poté platí sleva níže)
- děti do 11 let (včetně) - (při obsazení pokoje dvěma dospělými) - 1.500,-Kč (nelze sčítat)
- děti 12 – 14 let (včetně) - (při obsazení pokoje dvěma dospělými) - 900,-Kč (nelze sčítat)
- účastníci ve zralém věku nad 50 let - 50,-Kč
- každý další vícedenní zájezd pořádaný CK Rapant Zlín v roce 2018 - 50,-Kč
 
Ubytování:
hotel TERMAL***, dvoulůžkové pokoje s přistýlkou se sociálním zařízením, župan, fén, TV, klima. Za příplatek lze doobjednat 1-lůžkový pokoj (á 1.350,-Kč/osobu).
Stravování:
polopenze v restauraci hotelu. Snídaně i večeře jsou velmi bohaté formou švédských stolů s velkým výběrem. Na další stravování je možné využít místní restaurace nebo místní obchod. 
Program:
podrobné informace obdrží účastníci před odjezdem.
1.den: odjezd kolem půlnoci a noční průjezd přes Slovensko a Maďarsko do Slovinska. Ráno příjezd do Moravských Toplic. Celodenní koupání v termálních lázních TERME 3000 a v hotelových bazénech. Možnost návštěvy sauny. Odpoledne ubytování na pokoji, večeře, nocleh.
2. a 3.den: po snídani celodenní koupání v hotel.bazénech a v komplexu TERME 3000, možnost návštěvy
sauny. Večeře, nocleh.
4.den: Po snídani koupání v hotelových bazénech. Odpoledne odjezd a návrat v pozdních nočních hodinách.
Doprava:
zájezdovým autobusem s klimatizací. Na zastávkách možnost základního občerstvení.
Nástupní místa:
Slušovice, Zlín, Malenovice, Kvítkovice, Napajedla, Spytihněv, Huštěnovice, Babice, Uh.Hradiště, Ostrožská Nová Ves, Veselí n./M., Hodonín, Břeclav. Po předchozí dohodě možnost nasedání také na autobusových zastávkách v dalších obcích po trase.

Všeobecné informace

Možnosti objednání zájezdu: telefonická, internetová nebo osobní rezervace zájezdu a následné sepsání smlouvy a zaplacení zálohy ve výši min. 500,-Kč tuzemský zájezd a 1.000,-Kč zahraniční zájezd. Zájezd je nutno doplatit 6 týdnů před zájezdem. Smlouvu lze sepsat v kanceláři CK nebo přes internet. Úhrada hotově, na účet nebo fakturou.

Realizace vícedenního zájezdu: měsíc před odjetím zájezdu CK rozhoduje o realizaci vícedenního zájezdu – podmínkou realizace je minimálně 37 přihlášených a zaplacených účastníků. Týden před odjezdem účastníci vícedenního zájezdu obdrží podrobnější informace k zájezdu (nástupní časy a místa, doporučené kapesné a další).

Všeobecné smluvní podmínky: při sepisování cestovní smlouvy každý účastník obdrží Všeobecné podmínky prodeje, kde je přesně specifikován vztah mezi CK a účastníkem zájezdu. Tyto jsou k nahlédnutí na internetových stránkách www.rapantaspol.cz.

Pojištění

Zákonné pojištění: CK je pojištěna dle zákona č.159/1999 Sb. proti úpadku u Union Pojištovny, číslo pojistné smlouvy 11-63483 – možnost k nahlédnutí na internetových stránkách – viz.: www.rapantaspol.cz

Kompletní cestovní pojištění u zájezdů: typ pojištění je upřesněn u zájezdu

balík A10: cestovní pojištění pro účastníky domácích zájezdů – obsahuje pojištění na storno z vážných zdravotních a životních důvodů, na trvalé následky úrazu, na odpovědnost za škodu 3.osobě a pojištění zavazadel.
balík B: cestovní pojištění pro účastníky zahraničních zájezdů – obsahuje pojištění léčebných výloh v zahraničí, asistenční služby v zahraničí, pojištění na storno z vážných zdravotních a životních důvodů, pojištění na trvalé následky úrazu, pojištění na odpovědnost za škodu 3.osobě a pojištění zavazadel.
balík A30: cestovní pojištění pro účastníky zahraničních zájezdů – obsahuje pojištění stejné jak u balíku B + navíc doplňková připojištění – opožděný nástup na zájezd, zpoždění hromadného dopravního prostředku, předčasného návratu a nečerpaných služeb, doprovodu rodinného příslušníka, zvýšených nákladů na zpětnou přepravu a pojištění nevydařené dovolené.

Podrobný rozsah pojištění včetně výše limitů obdrží účastník při sepisování cestovní smlouvy.
Tabulky pojištění jsou taky k nahlédnutí na internetových stránkách www.rapantaspol.cz

Nástupní místa do autobusu.

Doprava zájezdovým autobusem nebo mikrobusem dle počtu přihlášených osob. !!! Nástupní místa vždy vypsána u zájezdu. Upřesnění v pokynech na cestu. !!!

Skupiny nad 35 osob:
Termín zájezdu, přistavení autobusu a místo zájezdu dle dohody.
Organizátor – 1 místo zdarma. Možnost úhrady fakturou.
Průvodce a doporučené programy.

Cestovní kancelář Rapant s.r.o., Prodejní středisko ABS, Gahurova 4467, 760 01 Zlín | Nahoru | Zpět | Na úvodní stránku